На попуст %

Dragon Shield Matte Standard Size Sleeves 100 ct. (Red)

600 ден 500 ден-17% ПОПУСТ

  • 100 sleeves per box.
  • For cards measuring up to 63×88 mm (2½”x3½”).
  • PVC-free polypropylene sleeves, no acid. Archival safe.
  • 120 μ quality thickness.
  • Sturdy cardboard box fits 75+ cards including sleeves.
  • Box lid has a label for your personal use.

На залиха

Листа на желби
Листа на желби
СПОДЕЛИ

Опис

Matte sleeves are popular line of textured Dragon Shield with superior handling. A perfect mix of durability and shuffle-ability.

Designed for use with Magic the Gathering™, Pokémon™ and other card games.

TOP

Најава

Направи профил

Вашите податоци ќе бидат употребени за подобро искуство со нашиот сајт, да имате пристап до вашиот профил на сајтот, и се останато опишано во политика на приватност.

Обновување на лозинката

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-маил адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Кошничка (0)