На попуст %

Dragon Shield Classic Art Standard Size Sleeves 100 ct (Hunters in the Snow)

750 ден 600 ден-20% ПОПУСТ

  • 100 art sleeves per box.
  • For cards measuring up to 63×88 mm (2½”x3½”).
  • PVC-free polypropylene sleeves, no acid. Archival safe.
  • 120 μm quality thickness.
  • Sturdy cardboard box fits 75+ sleeved cards.
  • Box lid has a label for your personal use.

На залиха

Листа на желби
Листа на желби
СПОДЕЛИ

Опис

Clear front & ‘Hunters in the Snow’ artwork by Pieter Bruegel the Elder. Dragonized by Robson Michel.

Dragon Shield art sleeves are printed directly on a Dragon Shield sleeve. No layers, no peeling. Only beautiful artwork and a long-lasting protection.
Classic is the original Dragon Shield sleeve. Smooth with a glossy back and unparalleled seal strength.

Designed for use with Magic the Gathering™, Pokémon™ and other card games.

TOP

Најава

Направи профил

Вашите податоци ќе бидат употребени за подобро искуство со нашиот сајт, да имате пристап до вашиот профил на сајтот, и се останато опишано во политика на приватност.

Обновување на лозинката

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-маил адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Кошничка (0)