Dominaria – Planeswalker Deck – Teferi

990 ден

1 на залиха

Опис

Содржина:
– 1 Foil Premium Card
– 1 Ready-to-Play 60-Card Deck
– 2 Dominaria Booster Packs
– 1 Strategy Insert
– 1 Magic Quick Reference Guide

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Dominaria – Planeswalker Deck – Teferi”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *