Disney Globe

1,990 ден

1 на залиха

Опис

3 D сложувалка-топка со 180 парчиња

Големина на сложувалката : дијаметар 20 cm

Возраст: 7-12

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Disney Globe”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *