Core Set 2021 Planeswalker Deck – Chandra

790 ден

На залиха

Листа на желби
Листа на желби
SKU: WCMG10/2 Категорија: Таг:
СПОДЕЛИ

Опис

Содржина:

 • 60 карти
 • 1 бустер
 • 1 planeswalker карта
  – 1 Foil Premium Card
  – 1 Ready-to-Play 60-Card Deck
  – 1 Booster Pack
  – 1 Strategy Insert
  – 1 Magic Quick Reference Guide
TOP

Најава

Направи профил

Вашите податоци ќе бидат употребени за подобро искуство со нашиот сајт, да имате пристап до вашиот профил на сајтот, и се останато опишано во политика на приватност.

Обновување на лозинката

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-маил адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Кошничка (0)