Commander 2020 Deck – Timeless Wisdom

2,990 ден

На залиха

Листа на желби
Листа на желби
SKU: WCMG19/1 Категорија: Таг:
СПОДЕЛИ

Опис

  • 100 карти
  • 1 foil oversized commander card
  • 100 card pre-constructed deck
  • 10 double-sided tokens
  • 1 deck box
  • 1 life wheel

 

TOP

Најава

Направи профил

Вашите податоци ќе бидат употребени за подобро искуство со нашиот сајт, да имате пристап до вашиот профил на сајтот, и се останато опишано во политика на приватност.

Обновување на лозинката

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-маил адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Кошничка (0)