Buckingham Palace

1,490 ден

Опис

  • 3 D сложувалка со 216 парчиња
  • Големина на сложувалката : 38,1 x 12,3 x 10,9 cm
  • Возраст: 10 +
  • ВИСКОКВАЛИТЕТНИ КОМПОНЕНТИ – Сложувалките на равенсбургер се со премиум квалитет, во содржина и материјал.
  • ПЕРФЕКТНО СОВПАЃАЊЕ – Без разлика која е голимината на парчињата секое од нив перефктно се совпаѓа.
  • СЕКОЕ ПАРЧЕ Е УНИКАТНО – Равенсбургер сложувалките се составени од парчиња со уникатниа форма и ниедно од нив не се повторува.
  • ЗАГАРАНТИРАН КВАЛИТЕТ – Равенсбургер има традиција на изработка на сложувалки и игри повеќе од 130 години.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Buckingham Palace”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *