Born of the Gods

250 ден

На залиха

Категорија: Tags: ,

Опис

  • 15 карти
  • Залихата е најчесто поголема од 1, затоа доколку сакатe да нарачате повeќе од 1 бустер, контактирајте не на contact@goblingames.com.mk

1 Sealed Booster Pack
– Each pack contains 15 random cards