Bloodborne

2,490 ден

Нема на залиха

Категорија:

Опис

  • Броj на играчи: 3-5
  • Времетраење: 30-60 мин.
  • Возраст: 14+
  • Издавач: CMON

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Bloodborne”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *