Big Ben – London

1,490 ден

Нема на залиха

Опис

3 D сложувалка со 216 парчиња

Големина на сложувалката : 16,5 x 16,5 x 44 cm

Возраст: 12 +

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Big Ben – London”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *