Azul: Stained Glass of Sintra

2,790 ден

  • Броj играчи: 2-4
  • Времетраење: 30-45 мин
  • Возраст: 8+
  • Издавач: Next Move Games

Нема на залиха

Листа на желби
Листа на желби
СПОДЕЛИ

Опис

Награди и признанија:

  • 2020 Gra Roku Family Game of the Year Nominee
  • 2020 Gra Roku Best Two Player Game Nominee
  • 2018 Meeples’ Choice Nominee
  • 2018 Golden Geek Best Family Board Game Nominee
TOP

Најава

Направи профил

Вашите податоци ќе бидат употребени за подобро искуство со нашиот сајт, да имате пристап до вашиот профил на сајтот, и се останато опишано во политика на приватност.

Обновување на лозинката

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-маил адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Кошничка (0)