Anne Stokes – Immortal Fight

890 ден

1 на залиха

Опис

  • Сложувалка со 1000 парчиња – панорама
  • Големина на сликата : 50 x 70 cm
  • Возраст: 12 +
  • ВИСКОКВАЛИТЕТНИ КОМПОНЕНТИ – Сложувалките на равенсбургер се со премиум квалитет, во содржина и материјал.
  • ПЕРФЕКТНО СОВПАЃАЊЕ – Без разлика која е голимината на парчињата секое од нив перефктно се совпаѓа.
  • СЕКОЕ ПАРЧЕ Е УНИКАТНО – Равенсбургер сложувалките се составени од парчиња со уникатниа форма и ниедно од нив не се повторува.
  • ЗАГАРАНТИРАН КВАЛИТЕТ – Равенсбургер има традиција на изработка на сложувалки и игри повеќе од 130 години.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Anne Stokes – Immortal Fight”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *