Adrenaline

3,490 ден

1 на залиха

Опис

  • Броj на играчи: 3-5
  • Времетраење: 30-60 мин.
  • Возраст: 12+
  • Издавач: Czech Games Edition
Награди и признанија:

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Adrenaline”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *