Funko POP! X-Men – Colossus

990 ден

1 на залиха

Категории: , Tags: ,

Опис

  • Производител: Funko
  • Големина: ≈10см.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Funko POP! X-Men – Colossus”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *