Фигура Funko POP! Star Wars Rogue One – C2-B5

990 ден

1 на залиха

Категории: , Tags: ,

Опис

  • Производител: Funko
  • Големина: ≈10см.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Фигура Funko POP! Star Wars Rogue One – C2-B5”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *