Фигура Funko POP! Magic: The Gathering Series 2 – Gideon

990 ден

1 на залиха

Опис

  • Сериja Pop! Funko POP! – Games – Magic: The Gathering
  • Funko Pop! Фигура
  • Фигурата е со големина од околу 10см.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Фигура Funko POP! Magic: The Gathering Series 2 – Gideon”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *