Фигура Funko POP! Games – League of Legends Thresh

990 ден

1 на залиха

Категорија: Tags: ,

Опис

  • Сериja Pop! Игри – League of Legends
  • Funko Pop! Фигура
  • Фигурата е со големина од околу 10см.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Фигура Funko POP! Games – League of Legends Thresh”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *