Продажба!

Фигура Funko POP! – Game Of Thrones – White Walker

990 ден 890 ден

1 на залиха

Опис

  • Сериja Pop! Game of Thrones
  • Funko Pop! Фигура
  • Фигурата е со големина од околу 10см.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Фигура Funko POP! – Game Of Thrones – White Walker”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *