Фигура Funko POP! Game of Thrones – Daenerys

990 ден

Нема на залиха

Категории: , Tags: ,

Опис

  • Сериja Pop! Funko POP! – Game of Thrones
  • Funko Pop! Фигура
  • Фигурата е со големина од околу 10см.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Фигура Funko POP! Game of Thrones – Daenerys”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *