Funko POP! Fortnite – Highrise Assault Trooper

990 ден

1 на залиха

Категории: , Tags: ,

Опис

  • Производител: Funko
  • Големина: ≈10см.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Funko POP! Fortnite – Highrise Assault Trooper”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *