Фигура Funko POP! Fortnite – Highrise Assault Trooper

990 ден

1 на залиха

Категорија: Tags: ,

Опис

  • Сериja Pop! Funko POP! Fortnite
  • Funko Pop! Фигура
  • Фигурата е со големина од околу 10см.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Фигура Funko POP! Fortnite – Highrise Assault Trooper”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *