Фигура Funko POP! Dota 2 – Pudge

990 ден

1 на залиха

Категории: , Tag:

Опис

 

  • Производител: Funko
  • Висина: ≈10см.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Фигура Funko POP! Dota 2 – Pudge”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *