Фигура Funko 5 Star – Daenerys Targaryen

990 ден

1 на залиха

Категорија: Tags: ,

Опис

  • Производител: Funko
  • Висина: ≈ 7,6 см.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Фигура Funko 5 Star – Daenerys Targaryen”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *