Продажба!

Фигура Dark Horse, Game of Thrones: Sansa Stark

1,800 ден 1,490 ден

1 на залиха

Опис

  • Производител: Dark Horse
  • Висина: 15-20см.
  • Препорачана возраст: 14+ години

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Фигура Dark Horse, Game of Thrones: Sansa Stark”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *