ОКСФОРД ПОТВРДИ:

СИТЕ ПРОИЗВОДИ
НА ГОБЛИН
СЕ НА ПОПУСТ!

Според едно здружено истражување на експерти од универзитети во околината на Оксфорд и Јоркшир, каде на репрезентативен примерок од 4680 волонтери е извршено тестирање, добиени се неверојатно позитивни резултати. Дури 98,7% одговорија позитивно на прашањето „Дали сите производи во Гоблин се на попуст?“. Останатите 1,3% останаа воздржани.

– Не сакам да откријам што најдов на сајтот! Количините се ограничени, прво да купам јас, па ќе ви кажам што останало, ни изјави еден од испитаниците кој сакаше да остане анонимен.

*Попустот трае четири дена (27.11-30.11)
Количините се ограничени!

ТОП 10 СО НАЈГОЛЕМ ПОПУСТ

ГОБЛИН ПРЕПОРАЧУВА

ПРОСУРФАЈТЕ И ОДБЕРЕТЕ

TOP

Најава

Направи профил

Вашите податоци ќе бидат употребени за подобро искуство со нашиот сајт, да имате пристап до вашиот профил на сајтот, и се останато опишано во политика на приватност.

Обновување на лозинката

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-маил адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Кошничка (0)