ЧЕСТИТКИ!

Вие сте добитник на попуст од 20% во
Гоблин друштвени игри – првата и единствена специјализирана продавница за друштвени игри и сложувалки.

Како може
да го искористите попустот

Имате две опции за да го искористите попустот во Гоблин:

  1. Наједноставната опција е да дојдете во нашата продавница во ТЦ Буњаковец (1. кат) со ваучерот кој го најдовте во Escape Room The Cube и да си одберете игра, сложувалка, фигура или нешто друго…
    Ние сме тука:
    https://goo.gl/maps/Ev16NqVmhBvnZU4w6
  2. Доколку сакате да го искористите попустот онлајн, со нарачка од нашиот сајт. Во овој случај треба да ни испратите е-меил (со податоци во кој термин и во која соба сте го нашле ваучерот) на нашата адреса: contact@goblingames.com.mk и ние ќе ви пратиме КОД со 20% попуст кој ќе можете да го искористите за нарачка на кој било производ што не е веќе на попуст на нашиот сајт.
TOP

Најава

Направи профил

Вашите податоци ќе бидат употребени за подобро искуство со нашиот сајт, да имате пристап до вашиот профил на сајтот, и се останато опишано во политика на приватност.

Обновување на лозинката

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-маил адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Кошничка (0)