Core Set Draft Weekend

Овој викенд СИТЕ во Гоблин да го пославиме официјалното излегувањето на новата Magic:The Gathering едиција – Dominaria, како и да добиете уникатна CORE SET Draft Weekend Foil Rare промо карта !

*За сите хардкор играчи имаме и специјална понуда
1000 ден учество за двата дена = 6 бустери + 2 промо карти

ПЕТОК (FNM) Friday Night Magic Dominaria Release Party
– 17 ч. – Командер
– 18 ч – Турнир за почетници
– 19 ч. – Бустер драфт со новите карти од Dominaria
– учество 600 ден.= 3 бустери

САБОТА Dominaria Release Party
– 15 ч. – Бустер драфт со новите карти од Dominaria
– учество 600 ден.= 3 бустери

TOP

Најава

Направи профил

Вашите податоци ќе бидат употребени за подобро искуство со нашиот сајт, да имате пристап до вашиот профил на сајтот, и се останато опишано во политика на приватност.

Обновување на лозинката

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-маил адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Кошничка (0)