Core Set 2019 Standard Showdown!

Magic:The Gathering Standard Showdown во Гоблин!
СЕКОЈА САБОТА од 28 Јули до 8 Септември ќе се одржуваат СТАНДАРД турнири со специајлни промо бустери како награди!
Почеток: 15:00ч
Формат: стандард
Учество: 200 ден. (секој добива стандард бустер по избор)

НАГРАДИ:
Прво место: Standard Showdown booster + промо карта!
Четири Standard Showdown booster-и по случаен избор!
+ рандом карти доколку има повеќе од 12 учесници

TOP

Најава

Направи профил

Вашите податоци ќе бидат употребени за подобро искуство со нашиот сајт, да имате пристап до вашиот профил на сајтот, и се останато опишано во политика на приватност.

Обновување на лозинката

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-маил адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Кошничка (0)