Презентација на експанзиите за Small Star Empires

Здраво!

Ве покануваме да дојдете на 17ти Март во Гоблин од 16:00 да ја пробате Small Star Empires со новите две експанзии in all its glory! 🙂

Ќе изиграме некоја партија, ќе се подружиме и ќе ни кажете што мислите за играта и за експанзиите.

Без разлика дали претходно сте ја играле или не самата игра, сите се добредојдени!

Донесете си другарчиња и се гледаме во Сабота, 17-ти Март!

TOP

Најава

Направи профил

Вашите податоци ќе бидат употребени за подобро искуство со нашиот сајт, да имате пристап до вашиот профил на сајтот, и се останато опишано во политика на приватност.

Обновување на лозинката

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-маил адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Кошничка (0)